Ośrodek wypoczynkowy Piaskowy Raj – Gąski

O nas

Ośrodek „Piaskowy Raj” w Gąskach jest miejscem unikalnym. Tworzą go przestronne i jasne domki wczasowe ulokowane w spokojnej i cichej okolicy.


Zapewniają one komfortowe warunki wypoczynku dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Stanowią również dobre miejsce na wyjazd z grupą znajomych. Solidne, ale też pełne uroku i naturalnego wdzięku budynki dostarczają wczasowiczom wszelkich udogodnień.


Nasze domki letniskowe pozwalają spędzić niezapomniane wakacje. Koszt rezerwacji tygodniowego pobytu jest bardzo atrakcyjnie w porównaniu z nadmorskimi hotelami, czy pensjonatami. Nasze domki zapewniają przy tym poczucie większej intymności i niezależności. Goście mają do dyspozycji bogato wyposażone wnętrza. Na dwóch kondygnacjach znajdują się salon z jadalnią i aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie. Każdy budynek posiada też własny taras. Cały Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Na terenie kompleksu znajduje się nowoczesny plac zabaw, dostarczający mnóstwa radości najmłodszym


Szerokie plaże oddalone są zaledwie o 450 metrów od Ośrodka. Stanowią ceniony walor turystyczny kurortu Gąski. W niewielkim oddaleniu od miejscowości znajduje się Kołobrzeg oraz Mielno, dostarczające wielu atrakcji turystycznych. Nasze domki gwarantują komfortowy wypoczynek, spokój i ciszę. Gąski to prawdziwa okazja do niewinnego leniuchowania, jak i bezkompromisowego uprawiania sportów wodnych. Z oferty naszego Ośrodka korzysta już ponad 300 zadowolonych rodzin. Wiele z nich chętnie wraca do nas każdego roku.


Zapraszamy do wynajęcia naszych domków letniskowych i zapewnienia sobie niezapomnianych wakacji nad Bałtykiem.
Podaruj sobie tygodniowy odpoczynek w komfortowych warunkach!